НІДЕРЛАНДИ. Wiz-Art On Tour

13 липня о 19:00 платформа ТЮ спільно з мистецькою формацією Wiz-Art покаже спеціальну підбірку короткометражних фільмів – Нідерланди 2018!

Образи та персонажі, що засядуть у вашій голові, теми, які наблизяться до вашого серця.
Пошук себе і втеча від себе. Ніжність на щодень, міра у почуттях і емоціях, обережне ставлення до того про що і як говориш. Молодість, що проймає не ззовні, а зсередини. У фокусі Людина – така, якою вона є. Таким є основний фокус підбірки фільмів з країни тюльпанів.

Лише один вечір у Маріуполі.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Вхід безкоштовний.

Показ реалізується в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни через кіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Організатори та партнери проекту – мистецька формація Wiz-Art, вільний простір DRUZI у Костянтинівці та платформа ТЮ у Маріуполі.

ПОТІК 9’ Гіске де Ґоє та Ренді Уст Нідерланди 2016

Ханна тусує з хлопцями аж тут наступає підлітковий вік.

СПУТНІК 10’ Ноель Лозен Нідерланди 2017

Сем починає працювати на Спутніка, підпільного фаст-фуду з фірмовою стравою. Одразу навпроти – бордель і приваблива дівчина, яка, здається, потребує допомоги.

З МАРСА ТА ВЕНЕРИ 25’ Кевін Кок Нідерланди 2017

17-річний Ґійс їде з батьком у подорож на човні. Протягом цього часу він не насмілюється поділитись своєю потребую у перевдяганні.

ЛІВ 12’ Зара Двінґер Нідерланди 2017

Коли у житті Лів з’являється любов, її батьки заявляють про розлучення. Фільм про розчарування та рожеве волосся.

НІЧНІ МАНДРІВНИКИ 10’ Ена Сендяревіч Нідерланди 2013

Жінка працює на заправці. Сама і вночі. Люди, яких вона не знає, втручаються та зникають з її світу, покидаючи її маленьку бульбашку. До ночі, коли заходить особливий незнайомець.

ДІРКА У МОЄМУ СЕРЦІ 10’ Мііс Пейненбурґ Нідерланди 2015

Портрет 19-річного Генрі. Генрі уникає будь-яких стосунків з оточенням.

КРОВ ГУСТІША ЗА ВОДУ 22′ Ларас Рієнстра Нідерланди 2017

Для 23-річної кікбоксерки Кім все обертається навколо фізичної сили. Вона проводить свої дні, боксуючи з тренером Таріком, а коли знайомиться з привабливим охоронцем Мо, саме він помічає в ній жінку.

Коментарі відключено.