АБСОЛЮТНА ЛЮБОВ | Wiz-Art On Tour 2018

Показ “Абсолютна любов” в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни через кіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

30 березня о 19:00 у Вільному просторі HALABUDA (Маріуполь) та у вільному просторі DRUZI (Костянтинівка).

Що таке абсолютна любов? Примхлива і неприборкана, завойовниця і руйнаторка, лагідна і надихаюча емоція? Про це та інше на нашому показі. На вас чекає нестримна хімія справжніх почуттів та тільки яскраве кіно!

Після показу запрошуємо вас на неформальне спілкування та обговорення фільмів.
Квитки можна придбати перед показом. Вартість квитка – 25 грн.

Показ реалізується в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни черезкіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Організатори та партнери проекту – мистецька формація Wiz-Art, вільний простір DRUZI у Костянтинівці та вільний простір HALABUDA у Маріуполі.

ПАРТНЕРCТВО 20′ Адріан Сітару Великобританія 2014

Молодий агент з нерухомості живе в квартирі зі своєю дівчиною, колишньою стриптизеркою. Вони проводять більшу частину часу, приймаючи сонячні ванни або займаючись сексом. Але хтось спостерігає за ними з будинку навпроти.

НОА 17’ Волтер Вудман Патрік Седербеґ Канада 2013

В історії, що розгортається на моніторі комп’ютера, стосунки персонажа “Ноа” зі світом раптом погіршуються. Захопливе дослідження поведінки і кохання в цифрову еру.

 

97% 9’ Бен Бранд Голандія 2013

Співпадіння 97%! Берт отримує нотифікацію від додатку, що дівчина його мрії недалеко. Але він мусить знайти її поки поїзд доїде до кінця лінії.

МІЙ ХЛОПЕЦЬ 14′ Леопольд Девольф США 2017

Джессі любить свого хлопця. Дійсно любить. Але все складно.

ЧЕРВОНІ ЯБЛУКА 15′ Ґеорґ Сіхарулідзе Вірменія 2016

Стосунки молодої вірменської нареченої з її чоловіком піддаються випробуванню в перший же день після весілля, коли втручається її теща.

ДОВГА ГІЛКА 14 ‘ Дейн Кларк і Ліндсі Стюарт Канада 2012

Холодної зимової ночі пошуки Лінн хлопця на одну ніч ускладнюються, коли хлопець, до я кого вона йде, живе дві години їзди громадським транспортом від міста.

Коментарі відключено.