Те, чого ми не бачимо

Випадкова розмова співробітників, яка перетворюється у одкровення, самотність музейних працівників та відчайдушний вчинок матері, який назавжди залишиться таємницею, сонячні будні Північної Кореї, зняті прихованою камерою, та все, що ми маємо знати про життя від Алана Вотса. Цю підбірку фільмів ти маєш побачити.

ЧОЛОВІКИ БІЛЯ СВОГО ВІКНА 18’ Лук’янос Мошонас Франція 2017

Двоє графічних дизайнерів граються зі сканером в офісі. Вони висувають гіпотези, відкриваються один одному та настільки цим захоплюються, що не помічають дивних зображень, котрі видає машина.

 

 

НАГЛЯДАЧ У МУЗЕЇ 3’ Александр Ґрацер Австрія 2017

Робота наглядача у музеї може бути нудною. Час відволіктися!

 

ВИХІДНИЙ 16’ Жанна Максименко-Довгич Україна 2017

Портрети людей, які вийшли на демонстрацію на головній площі міста, до якого повернулась війна.

 

ХТИВА ЛОЛА 16’ Хуліо Мас Алькараз Іспанія 2017

Ізабель близько 70-ти років. Вона живе сама у старій квартирі в популярному районі Мадрида. Її син має багато боргів, але не може працювати, щоб повернути їх, бо всі дні, крім вихідних, перебуває у в’язниці. Ізабель чесно намагається знайти роботу та допомогти йому, але перешкоди виникають, а розчарування посилюється. Тоді вона приймає сміливе та несподіване рішення.

 

90 СЕКУНД У ПІВНІЧНІЙ КОРЕЇ 14’ Ранко Пауковіч Нідерланди 2017
Закохані їдуть на велосипеді крізь ліс, школярі переходять дорогу, чоловіки грають у футбол на пляжі, жінки грають з надувними іграшками на мілині, батько несе свою дитину в парку. Це — інша сторона життя у Північній Кореї, далека від військових парадів, параноїдальних лідерів, пригнічення і страху.

 

СНІГ 15’ Алекс Муравські Австралія 2017

11-річний Сем залишає поранену дівчинку на голій землі і повертається додому піклуватися про свою скорботну сім’ю. Після снігової бурі він вирішує повернутися по дівчинку, поки не стало пізно.

 

УСЕ 11’ Девід ОРайлі США 2017

“Усе” є відкритим інтерактивним досвідом та грою у з симуляцією реальності, яку перетворили на короткометражний фільм із закадровим голосом неперевершеного британського філософа Алана Воттса.

 

Коментування вимкнене.