Українські фільми на Bamberger Kurzfilmtage 2019

Львівський міжнaродний кінофестиваль Wiz-Art презентує дві програми українських фільмів на кінофестивалі у Бамберзі, Німеччина. Наші куратори об’єднали фільми у дві програми під назвами “Особисте – це політичне” та”Скелеті у шафі”, це фільми, які є, на нашу думку, репрезентативними та розкажуть більше про Україну німецьким та міжнародним глядачам. Покази відбудуться 23 та 26 січня. Дякуємо режисерам та режисеркам за довіру та парнерам за співпрацю!

Програма фільмів у порядку показу

ЩАСЛИВІ РОКИ 9’ Світлана Шимко Україна 2018 (експериментальний, чорно-білий)

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

 

МАНДРАГОРА 27’ Марися Нікітюк  Україна 215

Чоловік Ольги зник під час бойових дій. Втративши надію вона, приходить до відьмаків, які говорять, що він загинув. Ольга більше не хоче жити, і відьмаки пропонують їй випити настій кореня Мандрагори.

 

КИЇВ – МОСКВА 24’ Анна Любинецька Чехія, Україна 2016 (ігровий, колір)

Брат Ренати на війні. Одного дня на роботі вона отримує завдання доглянути за молодим чоловіком, який приїхав з ворожої країни.

 

ДІОРАМА 12’ Зоя Лактіонова, Тетяна Корнєєва Україна 2018

Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається — занурюватися у спогади, в яких все зберігається недоторканим, наче в музеї.

 

MIA DONNA 17’ Павло Остріков Україна 2018 (ігровий)

Життя 46-річної Оксани змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється у семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може зарадити.

 

КРОВ’ЯНКА 23’ Аркадій Непиталюк Україна 2016

Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву – кров’янку – для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим – стравою зі свинячої крові. Але Маша – єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

 

70 ВУЛИЦЬ 7’ Макс Лижов Україна 2016 (експериментальний, колір)

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць і надалі носить назви колишньої імперії.

 

ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА 28’ Філіп Сотниченко Україна 2017 (ігоровий)

Іноді відбуваються дуже важливі події, які, на жаль, можуть залишитися непоміченими. Фільм є фіксацією подій, які відбуваються під час технічної перерви у супермаркеті. Касирка, що приховує свою вагітність, встигає здійснити чергову крадіжку в своєму ж супермаркеті, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство й знову сісти за своє робоче місце.

 

ПІСЛЯСМАК 20’ Юрій Катинський Україна 2017 (ігровий, колір)

Хлопець повертається у маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Врешті вони потрапляють в машину до п’яного незнайомця і їдуть до нього на каву. Не факт, що їм сподобаються наміри чоловіка, але спробувати варто, оскільки випадає можливість познайомитися із тими, з ким уже знайомі, оскільки випадає можливість познайомитися із собою.

 

Коментування вимкнене.