Тиорія житя. Близькість.

Що таке теорія життя, а що таке тиорія житя і чим воно відрізняється? Якби ми могли вилізти за рамки свого сприйняття і глянули на все, що нас оточує, на себе, що ми би побачили? Що таке врешті бути людиною у сучасному світі?  Презентація за участі авторів – Алєксєй Дімітрів, Маркош Крижак, а також Мацєй Міллер з героями свого фільму.

15 жовтня, неділя, 18:00
Палац мистецтв, Коперника 17, 2 поверх

Квиток на подію
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

 

КОРПОРАЦІЯ 9′ Пабло Пелебрі Аргентина 2016

Амбіція, експлуатація праці, забруднення довкілля, деградація людства, надлишок ресурсів, корупція і багато всього іншого в незвичайному світі вільного ринку!

СУМ НЕ ТРИВАТИМЕ ВІЧНО 8′ Алєксєй Дмітрієв Росія 2016

Найкрасивіші картини – це ті, про які ти мрієш, курячи свою люльку в ліжку, але які ти ніколи не малюєш.

ГРАНПРІ 13′ Балінт Сос Угорщина 2017

Історія батька-одинака Еміля Гулацкі, який дізнається про різницю між ціною та цінністю у важкий спосіб.

ЗНИКНУТИ 11′ Шон О’Коннор Ірландія 2016

У офісі психіатра юнак з повністю зруйнованим життям через тривожні думки, починає розуміти дещо жахаюче про свій стан.

Я КУПИВ ВЕЛОСИПЕД 3′ Микита Лиськов Україна 2016

Я купив велик…

МІСТ НАД РІЧКОЮ 6 Ядвіґа Ковальска Швейцарія 2016

Чоловік на мосту після розлуки з любов’ю його життя. Бажаючи побути з нею востаннє, він вирішує піти і пошукати її у майбутньому.

КЛІТКА НІКОЛЬ 15′ Йозеф Брандл Німеччина 2017

Велике колесо в найбільш захопливій частині міста – ідеальнай нерухомість для Якоба і Ніколь, молодої, амбітної і глибоко заангажованої у культури пари. Коли одна з популярних гондол звільняється, вони без вагань переїжджають у їхню першу спільну квартиру. На жаль, жоден з них не приділив часу, щоб взнати свого партнера.

ПЛАЧ, ВОВЧЕ 4′ Маркош Крижак Україна 2016

Інколи, достатньо навіть випадкової зустрічі, щоб зрушити найглибші струни душі. Навіть короткого погляду може бути достатньо, щоб зрозуміти, що світ навколо більше ніколи не буде таким, як раніше. І те, що, здавалось, було лише швидкою грою, лише бігом пліч-о-пліч, миттєво проростає всередині і, відриваючись, залишає глибокі шрами. Мультфільм про самотність, про людей, про вовків.

МІЖ НАМИ 30′ Мацєй Міллер Польща 2017

Молода пара 20-літніх очікує дитину, але вони не знають чи впораються. Зіштовхнувшись з неочікуваним тиском та емоціями, вони вирішують розійтись і віддати дитину. Для них це нелегке рішення, особливо за 2 місяці до народження дитини.

Коментування вимкнене.