Філіп Сотниченко. Показ фільмів та Q&A

philip sotnychenkoФіліп Сотниченко – народився у 1989 р. в Києві в родині організатора кіновиробництва. Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, спочатку – на кінознавстві, а цього року закінчив режисерську майстерню. Співзасновник ГО «СУК», куратор національного кіноогляду на фестивалі «ГОГОЛЬFEST».

13 жовтня, п’ятниця, 14:00
кінотеатр Коперник, вул. Коперника, 9

 

Вхід вільний
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА 29′ Філіп Сотниченко Україна 2017

Іноді відбуваються дуже важливі події, які, на жаль, можуть залишитися непоміченими. Фільм є фіксацією подій, які відбуваються під час технічної перерви у супермаркеті. Касирка, що приховує свою вагітність, встигає здійснити чергову крадіжку в своєму ж супермаркеті, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство й знову сісти за своє робоче місце.

 

ЦВЯХ 32′ Філіп Сотниченко Україна 2016

Валентина працює юристом в одному з банків Ліхтенштейну. Вона відповідає за зв’язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам’ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 96-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір’ю та вітчимом емігрувала до Швейцарії. Минуло 20 років.

 

СИН 16′ Філіп Сотниченко Україна 2015

Під час політичної кризи молода пара знаходиться у процесі розлучення. Мати хоче виїхати з дитиною за кордон, але батько проти.

 

ОБІЙМИ 31′ Філіп Сотниченко Україна 2013

Небагатослівна історія про непомічені подробиці несподіваної зустрічі.

 

Коментування вимкнене.