ПЕРЕМОЖЦІ Wiz-Art 2013

28 липня стали відомі фільми-переможці VI Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art! Журі та глядачі фестивалю обрали найкращі короткометражні роботи після 4-ох днів перегляду. Традиційно було представлено 4 номінації, з яких 3 отримали нагороди від Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art.

Гран-прі

МОЖЛИВО 33’ Флоріан Похлатко Австрія 2012

Цей фільм розповідає особисту історію, але при цьому порушує серйозні питання нашого часу. Молоді герої переживають внутрішню кризу,і, спостерігаючи за їхніми думками, ми розуміємо ширший контекст. Фільм вирізняється хорошим сценарієм і талановитою грою акторів, а режисер вражає авторським баченням.

MAYBES

Найкраща режисура

РІЧКА 13’ Тарквін Незервей Австралія 2012

Фільм створює та інтерпретує окрему реальність. Ця абсурдна та фрагментарна робота пульсує ритмом  і реальним життям. Парадоксальний, нелогічний і дивний, режисер зумів вловити електричну напругу і показати нам справжні моменти річки життя.

river

 

Найкращий сценарій

НЕДОНОШЕНИЙ 17’ Гюнхільд Енґер Норвегія 2012

Сила цього фільму у сценарії та тому, як його зіграли чотири першокласні актори. Єдиний 18-хвилинний план затягує у неприємну сімейну ситуацію, де все виходить з-під контролю. Потужний сценарій розкриває  фанатизм і  лицемірство старшого покоління, і, зрештою, всієї країни.

nedonoshenyy

 

Cпеціальна відзнака

ХАМОН 8’ Іріа Лопез Великобританія 2012

Це історія про вибір між тваринним споживанням та людською волею. Герой робить крок довжиною у свинячий хвіст. За ідейну образність і цікаве оригінальне рішення анімації.

hamon

 

Приз глядацьких симпатій

ДОТОРКНИСЬ І ПОБАЧ 31’ Тарас Дронь Україна 2013

У невеличкому місті в маленькій сім`ї живе дівчинка. Побачити вона може лиш те, до чого торкається її рука, бо вона – сліпа від народження. Але її наївна дитяча душа вчить дорослих людей дивитись на світ не очима, а серцем.

dotorknys i pobach

Коментування вимкнене.