Національний конкурс 2017

Цього року в національному короткометражному конкурсі змагатимуться  10 фільмів українських режисерів та режисерок. Покази конкурсних програм відбудуться в рамках двох сеансів. Список подано у алфавітному порядку. Купуйте абонемент на всі події фествалю тут. 

БЛАГОДАТЬ 21′ Жанна Озірна Україна 2017

Молода дівчина в пошуку змін. Проте старе зимове місто пропонує їй лише божественне.

ВИПУСК – 97 19’ Павло Остріков Україна 2017

Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ 16’ Антоніна Ноябрьова Україна 2016

Ви можете судити про країну за тим, як вона ставиться до дітей та старших. Це історія літньої жінки, що, як і безліч інших літніх людей в Україні, страждає від нестатків і бідності. Та попри всі біди на життєвому шляху, вона не втрачає надії та сподівається на краще.

ДІМ 12’ Ірина Цілик Україна 2016

Коли назад шляху немає і вперед немає його також, коли репресії і близька присутність ворогів змушують відмовитися від звичного життя і свого дому, все, що ми можемо, – зберегти цей дім у собі.

 

КИЇВ – МОСКВА 24’ Анна Любинецька Чехія, Україна 2016

Брат Ренати на війні. Одного дня на роботі вона отримує завдання доглянути за молодим чоловіком, який приїхав з ворожої країни.

 

КРОВ’ЯНКА 23’ Аркадій Непиталюк Україна 2016

Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву – кров’янку – для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим – стравою зі свинячої крові. Але Маша – єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

 

ПІСЛЯСМАК 20’ Юрій Катинський Україна 2017

Хлопець повертається у маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Врешті вони потрапляють в машину до п’яного незнайомця і їдуть до нього на каву. Не факт, що їм сподобаються наміри чоловіка, але спробувати варто, оскільки випадає можливість познайомитися із тими, з ким уже знайомі, оскільки випадає можливість познайомитися із собою.

 

СВИНІ 23’ Роман Любий Україна 2017

Невдаха-мент Толік вбиває дружину. Виявляється, що її тіло має надзвичайні властивості, воно здатне зцілювати. Толік зі своїм другом будують на цьому успішний бізнес. Але одного разу до них звертається крупний клієнт, і ця угода веде місто до судного дня.

 

СКАЗ 21’ Марися Нікітюк Україна 2016

В розпалі життєвої кризи Тамара намагається дізнатися, чи заразилася вона сказом від собаки, що вкусила її на вулиці. Аж раптом до неї додому приходить жінка – молода коханка її чоловіка.

 

ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА 28’ Філіп Сотниченко Україна 2017

Іноді відбуваються дуже важливі події, які, на жаль, можуть залишитися непоміченими. Фільм є фіксацією подій, які відбуваються під час технічної перерви у супермаркеті. Касирка, що приховує свою вагітність, встигає здійснити чергову крадіжку в своєму ж супермаркеті, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство й знову сісти за своє робоче місце.

 

Коментування вимкнене.