Відкриття Wiz-Art 2017

11 жовтня о 19:00 у Львівському кіноцентрі  ми відкриємо 10-ий Wiz-Art. У оновленому та сучасному кінотеатрі відбудеться концерт Мар’яни Клочко, кінопоказ фільмів, а також частування у холі.

Мар’яна Клочко народилась і живе у Львові. Музика Мар’яни Клочко – це одкровення, в якому слухачі беруть участь ніби співтворці атмосфери, якою вона оточена,  вона тиха, але голосна і відверта, спонтанна і насичена особистістю самої авторки. Також буде візуальне шоу. Опісля концерту подивимось підбірку фільмів і посмілкуємось на after-party у холі кіноцентру під музику від Náni

Купити квиток на відкриття або абонемент на всі події фестивалю.

 

Мар’яна Клочко – музикант, художниця. Поєднує поетику життя через звук і лінію. музикою займається не так давно, але достатньо довго, щоб вступати із нею в розмову.

“..і тут легко заплутатись. скаже вам хтось, що любов тільки й створена для того, щоб приходити і йти, а взута вона у важкі черевики і йде по землі, в момент найбільшої м’якості. залишає вм’ятину, а на її місці все в землі болить. і тоді земля заростає квітами, і вони вирівнюють ту яму, і квіти ці – музика.”

ТЯГАР ПАМ’ЯТІ 20′ Альберт Майсл Австрія 2016

Місія по пошуку нот рідкісного твору приводить молодого музикознавця до безфунційної та незворотньої орбіти свого екцентричного предка.

CITIPATI 7′ Андреас Файкс Німеччина 2017

Після метеоричного дощу, маленький динозавр намагається боротись з наслідками фізично та психологічно. Розповідь про життя, смерть і відродження, розказана з унікальної, доісторичної перспективи.

ЗВИЧАЙНИЙ 9′ Жульєн Дара, Сімон Дара Франція 2016

Юнак нарешті переміг дракона. Поки звір відходить в агонії, він танцює, щоб відзначити свою перемогу.

ЧЕРВОНЕ СВІТЛО 21′ Тома Вашаров Болгарія 2016

Зупинка на єдиному в селі перехресті, де світофор заклинило на червоному. Водій автобуса відмовляється їхати і цим провокує конфлікт серед пасажирів. Історія про смішну сторону апатії, егоїзм і самотнітсь у світі, де дотримуватись прав – непорозуміння.

#selfie 7′ Девід М.Лоренц Німеччина 2016

Пара на канікулах у Берліні. Все ідеально, але він хоче зробити селфі… Кінець стосунків видніється через екран смартфона.

АНАЛІЗ-ПАРАЛІЗ 9′ Анете Мелеце Швейцарія 2016

Голова Антона розривається від думок. Садівниця гнівається – хто потоптав клумби?
Антон шукає хто ще грає в шахи у парку. Того, хто грає краще, ніж його собака. Садівниця шукає таємничого серійного вандала, який загубив жовту черевик. Але що якщо вони шукатимуть одне й те саме?

ЛЕНІНОПАД 11′ Світлана Шимко Україна 2017

Іронійний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне загробне життя привидів історії.

Коментування вимкнене.