Леопольд Девольф. Показ фільмів та Q&A

state_leopold_dewolfЛеопольд Девольф народився в 1991 р. в Парижі, Франція. Після закінчення середньої школи у Франції Леопольд переїхав до Лондона, і навчався у Вестмінстерському університеті, де він отримав ступінь бакалавра мистецва анімації з відзнакою. Не гаючи часу, Леопольд переїхав до Лос Анджелеса, аби завершити магістратуру у Школі кіно та телебачення при Університету Південної Каліфорнії.  Його короткометражні роботи “Ніагара” та “Ми твої друзі” отримали декілька нагород і стали частиною таких кінофестивалів, як: The 31st Festival Tous Courts in Aix-en-Provence, the Screen Stockport Film Festival в Англії та ECU Independent Film Festival в Парижі.

Леопольд хоче творити фільми про молодих людей його покоління – глобалізованого покоління, у Парижі, Лондоні, Лос-Анджелесі. Без кордонів, але з божевільною жадібністю до життя!

14 жовтня, субота, 13:00
кінотеатр Коперник, вул. Коперника, 9

Вхід вільний
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

 

ПРОЩАВАЙ, ТИ 22’  Леопольд Девольф 2016

Два французи та американка вирушають у дорогу з Лос-Анджелеса до Сан-Франциско. Антуан починає залицятися до дівчини свого найкращого друга, Мелоді – залицяється до нього ще більше і зізнається, що має намір порвати з Гійомом. Каліфорнійська подорож заіскрить європейським любовним трикутником.

РОМАН СЕРЕД БІЛОГО ДНЯ 8’  Леопольд Девольф 2015

Одного лінивого літнього вечора, десь у біля каньйону Топанга,  група молодих пар розпиває дороге вино на ґанку. Бесіда кружляє навколо Брамса, його скрипкової сонати та зради.

 

ЕЛЕЙН І ДЖОШ 5’ Леопольд Девольф 2013

Якби Елейн і Джош не поїхали на відпочинок до Японії, цей фільм міг би бути про них. Хлопець Елейн зустрічає дівчину Джоша. Стає гаряче, починається розмова …

МИ ТВОЇ ДРУЗІ 13’ Леопольд Девольф 2012

Чим займаються Бекі, Фібі, Адам, Маркус та Джес у 2011 році? Портрет дітей Леді Ґаґи та Марка Цукерберга; покоління айфонів.

 

НІАГАРА 4’ Леопольд Девольф 2011

Двом закоханим ґангстерам вдається втекти з одним мільйоном доларів у сумці і серйозними проблемами з довірою. Починається їхня подорож.

 

Коментування вимкнене.