Журі

Члени журі фестивалю Wiz-Art 2016 

VIS 2015

ВІЛЛІ ГАНС (Німеччина)

Народився 1982 року у Фрайбурзі, Німеччина. Він знімає фільми з 2002 року і навчається кіно та скульптурі в Академії образотворчих мистецтв у Гамбурзі. Його фільми показували на багатьох фестивалях по всьому світу. З 2013 року він працює над епізодом фільму “Хащі сатани”. У 2014 році співзаснував кіноформацію SpengemannEichbergGoldkampHans

 

 

 

 

Badior_photo

ДАРІЯ БАДЬЙОР (Україна)

Кінокритикиня, редакторка відділу “Культура” онлайн-видання LB.ua. Живе і працює в Києві. Членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) та українського Оскарівського комітету. Публікувалась у виданнях Vogue Ukraine, Korydor та ін. Авторка статей про українське кіно в книзі “Мистецтво українських шістдесятників” (2015) та каталозі “Тіні забутих предків” (2016).

 

 

 

 

 

grzegorz debowski

ҐЖЕҐОЖ ДЕМБОВСКІ (Польща)

Закінчив Польську національну кіношколу у Лодзі (відділ режисури). Він зняв свій перший короткий фільм, коли йому було 16. Перший незалежний повнометражний – у віці 18. Автор коротких ігрових, документальних фільмів, відеокліпів і реклам. Любить подорожувати автостопом, садити дерева і шукати сенс життя. Фанат сторітелінґу.

 

Коментування вимкнене.