Журі 2019

Массіміліано Нардуллі

Народився 1976 року у Римі, Італія, зараз живе в Бухаресті, Румунія. Почав займатися кіно з 2007, як арт-директор і програмер для фестивалів по всій Європі. Серед них — кінофестиваль у Бресті, “Латиноамериканський Біарріц” (Франція), “Архіпелаг” (Італія), “Короткометражні дні у Вінтертурі” (Швейцарія),  “НЕКСТ”, “Тімірош” і “Диван” (Румунія). Зараз Массіміліано працює у програмному відділі “Ринку короткометражного кіно Торіно” (Італія) і головою відбіркової комісії лабораторії талантів “Менше – це більше”. Він — член комісії французької премії “ЦЕЗАР” та румунської премії “ҐОПО”.

Массіміліано консультує короткометражні та повнометражні фільми. Під псевдонімом PIPE’S NOT DEAD ! пише саундтреки та музику. Курить люльку та любить віскі.

Дарія Бассель

Народилася 1985 року в Україні. Вивчала німецьку мову та літературу в Одесі, після університету переїхала до Києва і почала продюсувати на телебаченні та у комерційному виробництві. У 2011 році приєдналася до команди кінофестивалю Docudays UA, де працює програмною координаторкою і зараз, і, паралельно, далі — лінійною продюсеркою на кіновиробництві. Повнометражний фільм “Тато – мамин брат” режисера Вадима Ількова (найінноваційніший фільм у конкурсі фестивалю Visions du reel 2018) — дебютна робота Дарії у ролі виконавчої продюсерки та фестивальної агентки.

Марк Раймонд Вілкінс

Марк народився 1976 року у Швейцарії. Свій перший фільм на 8 мм “Помилка” зняв під час студентського обміну в Новій Зеландії. Рано закінчивши школу, він вчився виробництву фільмів “на місці”, працюючи у різних відділах понад 10 ігрових повнометражних проектів по всій Європі. У 2003 році Марк став одним з 25 найкращих молодих режисерів за рейтингом Saatchi. Того ж року він виграв свого першого золотого лева в Каннах за рекламу “Кінець гри” для організації “Лікарі без кордонів”. Прем’єра його нью-йоркського фільму “Готель Пенсильванія” відбулася на фестивалі у Клермон-Феррані у 2013, пізніше його показували на фестивалях по всьому світу, де він отримав багато нагород журі та глядацьких симпатій. Останній короткометражний фільм Марка, “Щасливої дороги” ,знімали у Середземному морі на яхті. Прем’єра фільму відбулася на фестивалі у Палм-Спрінґс, де він виграв приз за найкращий ігровий фільм. Крім цього, фільм здобув ще 32 нагороди, а також потрапив у фінал відбору на 89 нагороду Оскар. Марк живе у Києві та Цюриху, зараз у процесі підготовки до зйомок свого дебютного ігрового повнометражного фільму “Святий неможливого”.

 

Коментування вимкнене.