Журі 2019

Сара Домбринк 

Сара Домбринк 

Менеджерка з продажу в компанії Interfilm Berlin Short Sales & Distribution і відповідає за ліцензування каталогу відомих короткометражних фільмів для кінотеатрів, телебачення, мережі Інтернет, освітніх та інших медіа. До того як обійняти цю посаду у 2018 році, Сара працювала програмною координаторкою й виконувала різноманітні завдання на фестивалі короткометражних фільмів Interfilm в Берліні з 2012 року. Сара і досі є програмною координаторкою національного конкурсу фестивалю. Коли дозволяє час, вона працює на інших проектах, пов’язаних з кіно.

Яннік Даль Педерсен

Яннік Даль Педерсен

Данський режисер і сценарист з альтернативної кіношколи 18Frames. Фокус його кінематографічної діяльності сатира та комедія, і зараз він працює над комедією «Сентропа» і комедійним серіалом «Чудовий Копенгаген». Він зняв дві комедійні короткометражки  «Трикутники щастя» та «Злий чоловік», які були показані на 60 міжнародних фестивалях і отримали численні нагороди. З 2015 року Яннік входить до складу журі відбіркової комісії Міжнародного кінофестивалю в Оденсе (Данія).

 

Надія Парфан 

Надія Парфан 

Креативна продюсерка кіномайстерні MyStreetFilmsUkraine, співзасновниця фестивально-виробничої компанії “86”. Народилася в Івано-Франківську. Вивчала культурологію, антропологію та урбанізм. У 2014-15 роках навчалась на курсі документальної режисури у Школі Анджея Вайди. У 2019 році відбулася прем’єра її першого повнометражного документального фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” на фестивалі Visions du Réel у Швейцарії.

Коментування вимкнене.