Акредитація індустрії

Акредитацію INDUSTRY можуть отримати продюсери, режисери, актори, представники компаній продажу кінофільмів, представники кінофестивалів, дистриб’ютори, баєри, інвестори, а також представники кіновиробничих та інших спеціалізованих компаній.

Окрім можливості отримати квитки на покази за акредитацією, представники індустрії зможуть долучатися до нетворкінг та індустрійних подій фестивалю та будуть у курсі всіх новин фестивалю.

Для того, щоб подати заявку на акредитацію, заповніть, будь ласка, форму — форма акредитації для представників кіноіндустрії. Прийом заявок на фестиваль Wiz-Art для представників кіноіндустрії відкритий до 12 серпня.

Вартість акредитації для представників кіноіндустрії: 300 грн (оплату потрібно здійснити після підтвердження акредитації).

Акредитація не гарантує наявності вільних місць на кожен із сеансів. Для того, щоб гарантувати собі місце у залі власник акредитації не раніше, аніж за добу і не пізніше, аніж за пів години до події повинен взяти безкоштовний квиток в Акредитаційній службі.

Акредитаційна служба фестивалю працюватиме у “Кінопалаці Львів” (вул. Театральна, 22, другий поверх). Детальний графік роботи служби ми повідомимо згодом.

З питаннями чи проблемами з оформленням акредитації для індустрії пишіть нам на: info@wiz-art.ua. До зустрічі на фестивалі 2019!

Коментування вимкнене.