Ерве Дюмер (Канада): показ та розмова

показ фільмів та розмова з режисером

5 серпня, п’ятниця, 13:00
кінотеатр Коперник
вхід вільний

ЕРВЕ ДЮМЕР (Канада)

herveЕрве Дюмер – режисер з Монреалю, Канада. Його попередні короткі фільми були обрані на більше 100 міжнародних фестивалів, зібрали такі нагороди як Tamashii (“Душа”) Award на кінофестивалі CON-CAN у Японії та Найкращий молодий режисер на 61-му Yorkton Short Film & Video Festival в Канаді. Він – активний учасник та член Ради директорів Les Films de l’Autre, продакшн-компанії, де 30 фільммейкерів знімають та продюсують свої роботи. Прем’єра його 4 короткого ігрового фільму Ім’я, яке носиш, відбулась на кінофестивалі в Клермон-Феррані.

 

НА ЗЕМЛІ ЯК У РАЮ 21’ Ерве Дюмер Канада 2007

Коли його кохана дружина померла, 82-річний фермер йде у будинок для престарілих. Погляди людей довкола, здається, мовчки осуджують його на неминучу смерть. Але пам’ять і надія ще жива у серці, й він буде захищати своє право жити до останнього подиху.

ВІДТІНОК СІРОГО 14’ Ерве Дюмер Канада 2013

Спокійне життя на родинній фермі. Холодний, ясний зимовий день. 9-річна Ноемі скоро залишить позаду безтурботний світ дитинства.

ІМ’Я, ЯКЕ НОСИШ 15’ Ерве Дюмер Канада 2016

Власа підозрюють у побитті однокласника. Сашу викликають в школу, щоб він забрав свого сина. На шляху до роботи у відвертій розмові з’ясовується, що Власа спровокувало на цей нетиповий для нього вчинок. Батько й син знаходять шлях до взаєморозуміння.

Коментування вимкнене.