Experimental is Mental

Підбірка експериментальних короткометражних фільмів

7 серпня, неділя, 14:30
Львівський палац мистецтв

Птахи, які залишаються удома, перетворюються на шахи. Шахівниця рухається в такт космічній ракеті, котра запускає у космос послання людства. Жінка розкладається на квадрати й молекули. Люди і мости, звірі і небо – все переплелось, розтануло і залишило свій божественний слід на землі.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

ROD ZEGWI DAN PIKAN 4′ Aзім Мулан Маврикій 2015

Коротка інтроспектива в душевний стан жінки. Її битва в житті, її стосунки з власною донькою та шлях на тонкій межі залежності.

МИСТЕЦТВО ЛІТАТИ 7’ Ян ван Ейкен Нідерланди 2015

Короткий фільм про “мурмурацію”: загадкові польоти шпаків. І досі не з’ясовано, як тисячі птахі можуть літати такою щільною зграєю, стикаючись одне з одним. Щовечора шпаки збираються разом, аби виконати свою неймовірну повітряну виставу.

ПОСТМОДЕРНА ПЛАСТИНКА “ПІОНЕРА” 8’ Борис Козлов Іспанія 2016

У 1973 році Карл Саган створив пластинку “Піонера” для місії NASA Піонер-10. Це було перше послання людства до позаземних цивілізацій. Сьогодні, чотири десятиліття потому, світ гуртується, аби колективно створити нове повідомлення…

BEWEISTHEORIE I 6′ Артьом Тарханов Росія 2016

Відео-арт проект досліджує поворотні точки в культурі початку ХХ століття – модернізм у мистецтві та криза основ в математиці. Назва відсилає до часу радикальних змін, які відбулись в системі математичних аксіом. Незалежно від цих процесів, мистецтво того часу відійшло від реалістичності зображення, аби віднайти нову мову (супрематизм, дада, сюрреалізм тощо).

САГА 6’ Домінік Морі Ласмартр Франція 2015

Одне обличчя відповідає на всі назви у світі. – Поль Елюар

ХЛОПЕЦЬ 7’ Еюп Бюккеллечі Туреччина 2015

Мати вбиває сина, тому що він гей. Перед очима минають моменти з його життя: в університеті, в кафе, у машині. Рана завжди на його грудях і люди пізнають цю рану. Він йде вздовж узбережжя, заходить у море.

НОСТАЛЬГІЯ (ЗАВЖДИ) 9’ Матль Фіндель Німеччина 2015

“Або ми можемо зробити сцену!”, пропонує жінка і говорить єдину промовлену фразу у фільмі. Водночас встановлюються рамки між бажанням та дилемою, про яку ностальгію йде мова, коли не відомі ні місце, ні час?

ЧЕМПІОНАТ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 7’ Сімон Елліс Великобританія 2016

Похмурий прояв дезінформованого патріотизму та племінного бандитизму під час Чемпіонату світу з футболу 2010 на матчі Англія – Німеччина

ЖІНКА БЕЗ МАНДОЛІНИ 5’ Фабіано Міксо Німеччина 2015

Кубістичний фільм або портрет Міріам Голдшмідт.

КОРОТКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ 2’ Лайла Пакальніна Латвія 2014

Життя відбувається зараз.

загальна тривалість показу – 58 хв.

Коментування вимкнене.