Про нас

LISFF Wiz-Art — це щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів у Львові. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка була заснована у 2008 році. У 2017 році LISFF виповнилося 10 років. Під цю подію команда кожного разу обирає нову тему, яка є актуальною для суспільства, і працює над оригінальним візуальним оформленням.

На фестивалі щороку можна переглянути понад 100 найсвіжіших робіт короткого метру. Lviv International Short Film Festival — це потужна культурна та освітня платформа, яка об’єднує українських та іноземних діячів кіно та знайомить українських глядачів із досвідом професіоналів.

Конкурсна програма

У конкурсній програмі беруть участь короткометражні фільми з усього світу. Заявку на участь можуть надсилати учасники з будь-якої країни. Також глядачі мають змогу переглянути фільми поза конкурсом. Окрім Гран-прі, — головної відзнаки фестивалю, основні нагороди отримують переможці у трьох номінаціях: найкращий сценарій у міжнародному конкурсі, найкраща режисура у міжнародному конкурсі, найкращий український фільм. Додатковими є спеціальними відзнаки журі та вибір глядачів.

Журі

Журі фестивалю обирає дирекція фестивалю. До складу журі зазвичай входять декілька іноземних гостей та обов’язковий представник українського кінематографу, переважно це професійні режисери, відеомитці та продюсери.

 

Команда

Ольга Райтер, програмна директорка

reiter@wiz-art.ua

Валентина Залевська, програмна координаторка

valentynazalevska@wiz-art.ua

Уляна Вдовичин, фінансова директорка

ulyana.vdovychyn@wiz-art.ua

Антон Ткачук, PR та маркетинг

tkachuk1991@gmail.com

Анастасія Жищинська, переклад та субтитрування

translate@wiz-art.ua

Ірина Ковальчук, координаторка секції Industry

kovalchuk@wiz-art.ua

Юрій Романко, технічний координатор

tokencros@gmail.com

Іринка Громоцька, гостьова координаторка 

hromotska@wiz-art.ua

Магдалина Димид, менеджерка проектів

magdadymyd@gmail.com

Тарас Сало, логістика

salolviv@gmail.com

Коментування вимкнене.